Jeugdbestuur

Functie Naam E-mail GSM
Jeugd manager Frederic Cos cosfrederic@gmail.com +32 474 85 08 42
Sportief verantwoordelijke Paul Franken paul.franken@kfct.be +32 495 36 99 20
Categoriën Naam E-mail GSM
Coördinator onderbouw Hilde Clessens clessens.hilde@skynet.be +32 495 61 40 44
Coördinator middenbouw Kevin Sels kevin.sels1@telenet.be +32 486 07 74 18
Coördinator bovenbouw Paul Franken paul.franken@kfct.be +32 495 36 99 20
Coördinatie postformatie Jurgen Bertels jurgenbertels@hotmail.be  
Extra Sportieve Naam E-mail GSM
Verantwoordelijke velden + scheidsrechters Eric Verschaeve eric.verschaeve1@telenet.be +32 486 12 58 40
Verantwoordelijke planning + kleedkamers Luc Pelckmans luc.pelckmans2@telenet.be +32 477 28 79 05
Verantw. spelervolgssyteem Willy Baten willy.baten@telenet.be +32 488 93 00 06
Verantw. aansluitingen Nico Wynants secretariaat@kfct.be +32
Verantw. kledij Erik Schepers eschepers1967@kpnmail.nl +31 6 21 86 77 35
Verantw. kledij Willy Franken willy.franken@pandora.be +32 474 58 28 11